Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Aukce Prodej bytu 2+kk s terasou v Hýskově

Aukce ukončena

Prodáno za 5 470 000 Kč

Pravidla aukce

Rezervační smlouva

Zobrazit smlouvu

Popis nemovitosti

 

Aukce moderního bytu 2+kk

Nabízíme k prodeji formou aukce

Aukce proběhne 14.6. od 12h

Moderní byt 2+kk

Dům byl postaven a zkolaudován v roce 2023 a nachází se v obci Hýskov, ulice nad Sokolovnou. Tato bytová jednotka s vysokými stropy je situována v posledním, třetím nadzemním podlaží třípodlažního domu a pyšní se prostornou terasou přístupnou z obou místností s výhledem do CHKO.

Byt disponuje kvalitními vinylovými podlahami a praktickým uspořádáním (komora, oddělené wc) s neprůchozími místnostmi. Terasa propojuje ložnici s obývacím pokojem, poskytuje dodatečný prostor pro odpočinek a relaxaci. Součástí bytu je také prostorná koupelna se sprchovým koutem a přípojkou na pračku a sušičku, stejně jako samostatná toaleta a praktická komora pro dodatečné úložné prostory.

Obec Hýskov, kde se nemovitost nachází, je díky své poloze obklopena lesnatou krajinou vyhledávanou lokalitou pro turistiku a rekreaci. Slouží také jako ideální výchozí bod pro výlety do chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko, která nabízí nepřeberné možnosti pro milovníky přírody a aktivního odpočinku.

Tento moderní byt představuje skvělou příležitost pro všechny, kteří hledají kvalitní bydlení v atraktivní lokalitě s výbornou dostupností do přírody a s množstvím volnočasových aktivit v bezprostředním okolí.

Videoprohlídka

VYVOLÁVACÍ CENA NEMOVITOSTI

4.900.000,-Kč

Milan Břečka

Jsem je zkušený a stále učící se realiťák razící heslo:

BUĎ MÁŠ VÝSLEDKY NEBO VÝMLUVY. NEMŮŽEŠ MÍT OBOJÍ

 

Jsem týmový hráč, proto se obklopuji týmem lidí, kteří jsou zaměřeni na spokojenost klienta a kvalitně odvedenou práci. 


Milan Břečka

Kontaktní formulář