Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Bytový Dům Náchodská

......

Popis nemovitosti

 

 

Nemovitost vyniká svou konstrukcí, použitými technologiemi a designem, díky kterým můžeme garantovat životnost až 1000 let.

 

Dům stojí ve strategické lokalitě - ve středu Pražského okruhu s přímým napojením na dálnici D10 směr Mladá Boleslav a D11 směr Hradec Králové. Navíc pouze jeden kilometr od domu je autobusová zastávka a stanice metra B - Černý Most.

 

Dispozice domu autor navrhnul s ohledem na variabilitu, umožňující v budoucnu snadnou transformaci na prostornější byty, kanceláře nebo obchodní prostory. Nyní je zde na třech podlažích 9 samostatných bytových jednotek 1+kk, 2+kk a 3kk (možno rozdělit na 1kk a 2kkk. Byty o velikosti 22- 50 m² propojuje minimalistické designové schodiště z betonu. Celková užitná plocha činí 545 m², dále je zde dvojgaráž, technická místnost, prádelna a technická koupelna.

 

Byty mají vysoké stropy, tříkomorová plastová francouzská okna od podlahy po strop a z nejvyššího patra je unikátní výhled na městský okruh, golfové hřiště a Černý Most. Každý byt je v tuto chvíli pronajat. Vybavení bytových jednotek je v jednotném stylu od sanity po kuchyně. Standardem každé domácnosti je zabezpečení, protipožární systémy, bojlery na ohřev vody, elektrokotle pro vodovodní podlahové topení, tepelné čerpadlo vzduch/vzduch nebo klimatizace.

 

Do přírody to budete mít pár kroků, nemovitost stojí u chráněného Chvalského lomu.

 

Přednosti domu

nízké provozní náklady

minimalistický design

dobrá dostupnost na dálnice D10, D11 a Pražský okruh, metro a MHD

dostatek parkovacích míst přímo u domu

stavitel počítá s životností jádra stavby na 1000 let

 

Přijďte se osobně přesvědčit o kvalitě stavby a jejím nadčasovém designu. Rádi vám představíme i veškeré technické detaily. Stačí se ozvat. Těšíme se na vás.

Videoprohlídka

PŮDORYS

1np 2np 3np 3np_2_verzia

Rozhovor s majitelem

REELS

studiobarak-32

CENA NEMOVITOSTI

59,900,000,-Kč

Milan Břečka

Jsem je zkušený a stále učící se realiťák razící heslo:

BUĎ MÁŠ VÝSLEDKY NEBO VÝMLUVY. NEMŮŽEŠ MÍT OBOJÍ

 

Jsem týmový hráč, proto se obklopuji týmem lidí, kteří jsou zaměřeni na spokojenost klienta a kvalitně odvedenou práci. 


Milan Břečka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF