milan břečka

Moje služby

Jak chystám zakázky

Proč tyto kroky dělám? Protože věřím, že když dám do prodeje 100% úsilí, energie, času a peněz, tak vždy prodám za VÍC než ostatní.

NEVĚŘÍTE? VYZKOUŠEJTE MĚ!

Realitní konzultace

Seznámení s Vaší situací a doporučení vhodné prodejní ceny a dalších postupných kroků k bezproblémovému prodeji.

 

Homestaging

Homestaging je jedna z rozdílových služeb, na které nedám dopustit. Díky němu dokážeme z nemovitosti vytáhnout její kvality a ukázat kupujícím potenciál.

Profi fotky

Profesionální fotky jsou základ jakékoliv kvalitní prezentace. Abychom mohli spustit inzerci a kampaně, je třeba mít na čem stavět. Fotky jsou vždy základ.

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídku děláme dnes téměř u každé zakázky. Je to totiž investice, která se vyplatí. Lidé si mohou nemovitost projít odkudkoliv a kdykoliv, což je hlavně v dnešní době klíčové.

Videoprohlídka

Videoprohlídka je jedním z nástrojů, který dokáže vzbudit emoce a vtáhnout potenciálního kupujícího. Emoce jsou totiž v realitách důležitým faktorem při rozhodování o koupi.

Placené kampaně

Kromě placených inzercí na realitních serverech investuji také do placených kampaní na sociálních sítích, díky čemuž dám o nemovitosti vědět širšímu publiku a prodávám tak Vaši nemovitost rychleji.

Prohlídky, Open house

Prohlídky jsou důležitou součástí, proto se na ně chystám nejen z pohledu dokumentů, ale již po telefonu připravuji zájemce. Poskytuji také možnost v nemovitosti zajistit den otevřených dveří.

 

Právní servis

Veškeré smluvní podklady nachystám společně se svými advokáty tak, aby prodej proběhl profesionálně a kvalitně. Ať už jde o rezervační smlouvu, kupní smlouvu, předávací protokol apod.

Domluvit schůzku

Ukázka mé práce

Pokoj - Prodej bytu Peckova, Karlín - Milan Břečka

Prodej bytu 1+kk 33m²

Peckova, Praha 8 – Karlín
4.800.000 Kč

Pokoj - Prodej bytu Peckova, Karlín - Milan Břečka

Prodej bytu 3+kk 79m²

Libočanská, Praha 9 – Prosek
8.900.000 Kč

Kuchyň - Prodej bytu Skuteckého, Řepy - Milan Břečka

Prodej chaty 3+1 90m²

V Hlubokém, Nučice
3.700.000 Kč

Reference klientů

Perfektní spolupráce. Vše proběhlo rychle a v pořádku. Bezproblémová komunikace. Velmi doporučuji.

KATEŘINA KARLOVCOVÁ

Věří v to co dělá a dělá to dobře. Má znalosti z oboru, svým přístupem a postojem dokáže zákazníka oslovit. Je vidět, že nejlepší obchody se dělají na doporučení. Díky za Břečku! :o)

MARTINA VOLFOVÁ

Příjemné jednání, vstřícný přístup k dotazům a rychlé řešení problémů spojených s převodem nemovitosti. Maximální spokojenost za naší strany.

RADKA HUMENÍKOVÁ

Vynikající komunikace, lidský přístup, příjemné vystupování. Bez jediné chybičky. Profesionál na svém místě, jenž svoji práci dělá s láskou a citem.

ŽANETA ROUBALOVÁ

Skvělá komunikace, precizní příprava, vše úplně bez problémů 🙂

GABRIELA KORNEROVA

Jsem Váš osobní makléř

Mojí snahou je poskytovat služby na špičkové profesionální úrovni s využitím moderních technologií. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji s nemovitostmi na sociálních sítích, zajišťuji plánek nemovitosti, připravuji prodejní texty a přispívám k celkové informovanosti svých klientů.

S jasnou vizí: Prodávat a pronajímat nemovitosti lidem, co nemají čas učit se, jak reality dělat a dávají důvěru profesionálům.

CHCI PRODAT NEMOVITOSTÍ

CHCI PRONAJMOUT NEMOVITOST