milan břečka

Prodej nemovitosti

Domluvit schůzku

Prodejme spolu rychleji a za více peněz.

Práce makléře je hodně specifické řemeslo, kde se musí skloubit hned několik profesí dohromady (obchodníka, diplomata, právníka, psychologa, organizátora, analytika, administrativního pracovníka, marketéra, atd.). Profesionální realitní makléř je tedy člověk, který vnímá Vaše potřeby a společně se svým realizačním týmem je převádí do praxe.

Mé motto zní: „Odvést špičkovou práci s důrazem na majitelovu potřebu prodat v čase za peníze, které chce.“

Jak chystám zakázky

Proč tyto kroky dělám? Protože věřím, že když dám do prodeje 100% úsilí, energie, času a peněz, tak vždy prodám za VÍC než ostatní.

NEVĚŘÍTE? VYZKOUŠEJTE MĚ!

Realitní konzultace

Seznámení s Vaší situací a doporučení vhodné prodejní ceny a dalších postupných kroků k bezproblémovému prodeji.

 

Homestaging

Homestaging je jedna z rozdílových služeb, na které nedám dopustit. Díky němu dokážeme z nemovitosti vytáhnout její kvality a ukázat kupujícím potenciál.

Profi fotky

Profesionální fotky jsou základ jakékoliv kvalitní prezentace. Abychom mohli spustit inzerci a kampaně, je třeba mít na čem stavět. Fotky jsou vždy základ.

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídku děláme dnes téměř u každé zakázky. Je to totiž investice, která se vyplatí. Lidé si mohou nemovitost projít odkudkoliv a kdykoliv, což je hlavně v dnešní době klíčové.

Videoprohlídka

Videoprohlídka je jedním z nástrojů, který dokáže vzbudit emoce a vtáhnout potenciálního kupujícího. Emoce jsou totiž v realitách důležitým faktorem při rozhodování o koupi.

Placené kampaně

Kromě placených inzercí na realitních serverech investuji také do placených kampaní na sociálních sítích, díky čemuž dám o nemovitosti vědět širšímu publiku a prodávám tak Vaši nemovitost rychleji.

Prohlídky, Open house

Prohlídky jsou důležitou součástí, proto se na ně chystám nejen z pohledu dokumentů, ale již po telefonu připravuji zájemce. Poskytuji také možnost v nemovitosti zajistit den otevřených dveří.

 

Právní servis

Veškeré smluvní podklady nachystám společně se svými advokáty tak, aby prodej proběhl profesionálně a kvalitně. Ať už jde o rezervační smlouvu, kupní smlouvu, předávací protokol apod.

Domluvit schůzku

Ukázky mé práce

Jak probíhá spolupráce

OSOBNÍ / ONLINE KONZULTACE

Nejprve se seznámíme a já zjistím, co pro Vás mohu udělat. Na počátku je potřeba si říci, jaké máte očekávání, pokud např. nemovitost potřebujete prodat rychle a spoustu dalších informací.

Analýza hodnoty nemovitosti

Když vím základní parametry nemovitosti, mohu přichystat tržní analýzu, abychom stanovili tu správnou cenu. Následně se domluvíme na podmínkách spolupráce a mezi sebou ošetříme smluvně.

Příprava nemovitosti

Následně nachystáme nemovitost k prezentaci a já spustím všechny nutné marketingové aktivity k rychlému prodeji. Jakmile nemovitost pustíme do světa, hledám zájemce a věnuji se prohlídkám.

Dokončení prodeje

Jakmile máme relevantního zájemce, řešíme společně papírování – rezervační smlouvu, kupní smlouvu, převod nemovitosti a peněz,  případně zájemci pomohu i s financováním, abych vše urychlil.

Domluvit schůzku

Reference klientů

Perfektní spolupráce. Vše proběhlo rychle a v pořádku. Bezproblémová komunikace. Velmi doporučuji.

KATEŘINA KARLOVCOVÁ

Věří v to co dělá a dělá to dobře. Má znalosti z oboru, svým přístupem a postojem dokáže zákazníka oslovit. Je vidět, že nejlepší obchody se dělají na doporučení. Díky za Břečku! :o)

MARTINA VOLFOVÁ

Příjemné jednání, vstřícný přístup k dotazům a rychlé řešení problémů spojených s převodem nemovitosti. Maximální spokojenost za naší strany.

RADKA HUMENÍKOVÁ

Vynikající komunikace, lidský přístup, příjemné vystupování. Bez jediné chybičky. Profesionál na svém místě, jenž svoji práci dělá s láskou a citem.

ŽANETA ROUBALOVÁ

Skvělá komunikace, precizní příprava, vše úplně bez problémů 🙂

GABRIELA KORNEROVA