milan břečka

Pronájem nemovitosti

Domluvit schůzku

Pronajměme spolu Vaši nemovitost rychle a kvalitně.

Práce makléře je hodně specifické řemeslo, kde se musí skloubit hned několik profesí dohromady (obchodníka, diplomata, právníka, psychologa, organizátora, analytika, administrativního pracovníka, marketéra, atd.). Profesionální realitní makléř je tedy člověk, který vnímá Vaše potřeby a společně se svým realizačním týmem je převádí do praxe.

Mé motto zní: „Odvést špičkovou práci s důrazem na majitelovu potřebu pronajmout,  za peníze které chce, kvalitnímu nájemci.“

Jak chystám zakázky

Proč tyto kroky dělám? Protože věřím, že když dám do přípravy nemovitosti dostatek energie, času a peněz, tak vždy najdeme toho nejlepšího nájemníka.

NEVĚŘÍTE? VYZKOUŠEJTE MĚ!

Realitní konzultace

Seznámení s Vaší situací a doporučení postupných kroků, vhodné ceny pronájmu a dalších důležitých informací.

Příprava nemovitosti

Doporučení, jak nachystat nemovitost k focení a na prohlídky, abychom z ní vytáhly potenciál, který zaujme.

Profi fotky

Profi fotky jsou základ každé kvalitní propagace. Následně spustíme inzerci na realitních serverech.

Právní servis

Ať už jde o rezervační nebo nájemní smlouvu, o veškeré papírování se postarám a vše Vám vysvětlím.

Domluvit schůzku

Jak probíhá spolupráce

OSOBNÍ / ONLINE KONZULTACE

Nejprve se seznámíme a já zjistím, co pro Vás mohu udělat. Na počátku je potřeba si říci, jaké máte očekávání, pokud např. nemovitost potřebujete pronajmout dlouhodobě, krátkodobě, rychle atd.

Analýza nemovitosti

Když vím základní parametry nemovitosti, mohu přichystat podklady, abychom stanovili tu nájemní cenu. Následně se domluvíme na podmínkách spolupráce a mezi sebou ošetříme smluvně.

Příprava nemovitosti

Následně nachystáme nemovitost k prezentaci a já spustím všechny nutné marketingové aktivity k rychlému pronájmu. Jakmile nemovitost pustíme do světa, hledám zájemce a věnuji se prohlídkám.

Dotažení pronájmu

Jakmile máme relevantní zájemce, společně vybíráme toho ideálního, následně řešíme papírování – rezervační smlouvu, nájemní smlouvu, vše pro Vás nachystám.

Domluvit schůzku

Reference klientů

Perfektní spolupráce. Vše proběhlo rychle a v pořádku. Bezproblémová komunikace. Velmi doporučuji.

KATEŘINA KARLOVCOVÁ

Věří v to co dělá a dělá to dobře. Má znalosti z oboru, svým přístupem a postojem dokáže zákazníka oslovit. Je vidět, že nejlepší obchody se dělají na doporučení. Díky za Břečku! :o)

MARTINA VOLFOVÁ

Příjemné jednání, vstřícný přístup k dotazům a rychlé řešení problémů spojených s převodem nemovitosti. Maximální spokojenost za naší strany.

RADKA HUMENÍKOVÁ

Vynikající komunikace, lidský přístup, příjemné vystupování. Bez jediné chybičky. Profesionál na svém místě, jenž svoji práci dělá s láskou a citem.

ŽANETA ROUBALOVÁ

Skvělá komunikace, precizní příprava, vše úplně bez problémů 🙂

GABRIELA KORNEROVA