Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stavební pozemek pro 11 domů, Kamenice - Těptín

POZEMEK NA PRODEJ

Popis nemovitosti

Máme pro Vás atraktivní pozemek v lokalitě s dobrou vybaveností, dopravní obslužností i dostupností do Prahy! Tady může vzniknout celá nová vilová čtvrť. Buďte právě Vy u jejího vzniku! 

 

Otevřete cestu k nové životní etapě 33 rodin. Investujte do budoucnosti - tam, kde to má smysl. Představuji vám projekt v Kamenici - Těptíně, na ulici Točitá. Tento rozlehlý pozemek velký přes 19 000 m2 se brzy promění na moderní vilovou čtvrť s kompletní infrastrukturou a dostatkem parkovacích míst. 

Architekti ze studia New How připravili plán 11 domů umístěných v různých částech svahu, vždy se třemi bytovými jednotkami. Byty s dispozicí 5+kk budou mít vždy vlastní terasu, dvě koupelny, podlahové vytápění a také výjimečnou zelenou střechu, bílou fasádu s dřevěným obložením a pozemek velký tak akorát.

Díky tomu zůstane zachovaný jednotný ráz krajiny a propojení s přírodou. Domy budou mít zastavěnou plochu 296 metrů čtverečních a pozemky budou mít kolem 1500 (patnáctiset) metrů čtverečních. 

Bydlení tady v Kamenici je ideální pro mladé rodiny a ty, kteří chtějí žít aktivní a zároveň klidný život v bezpečném prostředí. Je zde kvalitní zázemí včetně školek, škol, zdravotnictví i služeb. Z obce je výborné dopravní spojení do Prahy, ať už autem, autobusem nebo vlakem - za prací, kulturou i studiem. 

 

Hledáte investici, která dává smysl? Rádi vám o projektu Vilaparku v Kamenici-Těptíně řekneme více. Těším se na vás.

Videoprohlídka

CENA

57.807.000,-Kč + DPH

Milan Břečka

Jsem je zkušený a stále učící se realiťák razící heslo:

BUĎ MÁŠ VÝSLEDKY NEBO VÝMLUVY. NEMŮŽEŠ MÍT OBOJÍ

 

Jsem týmový hráč, proto se obklopuji týmem lidí, kteří jsou zaměřeni na spokojenost klienta a kvalitně odvedenou práci. 


Milan Břečka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF