Často kladené otázky (FAQ) o první schůzce s makléřem Milanem Břečkou:

Otázka: Jak probíhá první schůzka s Vámi? Odpověď: První schůzka je nezávazná a zcela zdarma. Jejím cílem je, abychom se vzájemně poznali, já si prohlédl Vaši nemovitost a vyslechl Vaše představy a požadavky. Společně projdeme důležité body a já Vám navrhnu optimální postup, jak dosáhnout Vašich cílů. Pokud si budeme vzájemně vyhovovat, domluvíme se na další spolupráci.

Otázka: Kde se první schůzka odehrává? Odpověď: Ideálně se potkáme přímo ve Vaší nemovitosti, kterou chcete prodat či pronajmout. Osobní setkání je nejlepší pro navázání vztahu a důvěry. Zároveň si mohu nemovitost prohlédnout, nafotit a připravit podklady pro její prezentaci. Pokud to není možné, rád se s Vámi setkám i na jiném místě dle Vašich preferencí.

Otázka: Co si mám na první schůzku připravit? Odpověď: Pokud máte k dispozici, vezměte prosím s sebou podklady k nemovitosti - nabývací titul (kupní smlouvu, darovací smlouvu apod.), výpis z katastru nemovitostí, půdorysy, podklady k přepisům energií atd. Pokud dokumenty nemáte, nic se neděje, vše potřebné zajistím. Hlavní je, abyste měli rozmyšlené své požadavky a očekávání.

Otázka: Budu na první schůzce podepisovat nějaké dokumenty? Odpověď: Na první informativní schůzce není třeba nic podepisovat, vše si jen nezávazně projdeme. Pokud se domluvíme na spolupráci, sepíšeme zprostředkovatelskou smlouvu, která jasně definuje podmínky naší spolupráce. Smlouva chrání obě strany a garantuje Vám mé služby. Rozhodnutí je ale jen na Vás a nic nepodepisujeme, dokud si nejste 100% jistí.

Otázka: Jak dlouho první schůzka trvá? Odpověď: Délka schůzky se odvíjí od Vašich potřeb. Obvykle se pohybuje mezi 30-60 minutami, během kterých si vyříkáme vše potřebné. Jsem Vám plně k dispozici a zodpovím všechny Vaše otázky, ať už naše první setkání zabere jakkoliv dlouho. Mým cílem je, abyste po schůzce měli jasno v dalším postupu a byli si jistí, že jsem pro Vás tím správným makléřem.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

Úspěšné kroky k prodeji

zpracováním osobních údajů