https://www.firmy.cz/detail/13190674-milan-brecka-realitni-makler-praha-nove-mesto.html
Milan byl původně zástupcem prodávajícího u bytu, který jsme chtěli koupit. Nakonec jsme se dohodli i na prodeji našeho stávajícího bytu. Obojí bylo zajištěno absolutně profesionálně, rychle a s neuvěřitelně lidským přístupem. Mohu jen doporučit. Profesionál na svém místě!!
Jednali jsme s paní Sabinou, která byla celou dobu velmi milá a ochotná. Na jakékoliv dotazy okamžitě reagovala a vysvětlila. Jsme vděční za spolupráci a pokud někdy znovu budeme potřebovat určitě se na jí obrátíme. (Půl hvězdička na konci je nedopatření:))
S Milanem jsem řešil prodej mého bytu. Po prvních dvou měsících, kdy mi původní makléř sdělil, že bez slevy 150 000 Kč byt nelze prodat jsem oslovil Milana, který provedl homestaging, profesionální nafocení a virtuální prohlídku. Do 6 dnů od spuštění inzerátu jsem měl kupujícího, a to bez nutnosti slevy! Neskutečně profesionální práce a hlavně skvělý, pozitivní a ochotný přístup. Mohu jedině doporučit. Mě osobně vytrhl jak se říká trn z paty :)
Osm let zpět jsem se poprvé setkal s makléřem Milanem Břečkou a ihned jsem poznal, že jeho práce ho naplňuje. Na Milanovi je patrné, že nevyvíjí tlak na prodej, ale je tu od toho, aby klientům opravdu pomáhal. Ačkoliv jsem se tehdy rozhodl nemovitost ponechat a dát ji do pronájmu, Milan si našel čas udržovat se mnou pravidelný kontakt. To bylo pro mě velmi pozitivní překvapení, že makléř, který z toho nemá přímý prospěch, mi stále poskytuje aktualizace o tržní situaci. Letos, když jsem se rozhodl prodat a měl na výběr z několika makléřů, nebylo pochyb o tom, že chci pracovat především s Milanem. Naše opětovné setkání bylo jako shledání starých přátel :D . Milan mi otevřeně sdělil současný stav trhu, včetně potenciálních časových možností, jak prodej může probíhat a společně jsme se dohodli na ceně. Milanův odborný přístup a jeho neocenitelná asistentka Sabina, která je nejen skvělou týmovou hráčkou, ale i pravou rukou v celém prodejním procesu, znamenalo, že vše proběhlo hladce a Já se mohl soustředit na svou práci, nájemník mohl v bytě zůstat k jeho spokojenosti. Veškeré kroky spojené s prodejem, převodem nájemní smlouvy a komunikací s nájemníkem, kupující zvládli Sabina a Milan na výbornou. Jejich přístup ke klientům je nejen profesionální, ale také hluboce lidský a empatický. Pokud hledáte pracovité, odhodlané a kdykoliv časově k dispozici na telefonu, pak jsou tito dva skvělou volnou. Pro mě je důvěra na prvním místě a to se u nich 121% vyplatilo, vřele doporučuji Sabinu a Milana. Děkuju Michal Berežný
S Milanem a Sabinou jsem se seznámil na byte U Půjčovny. Oba mě zaujali svým přístupem, vstřícným a trpělivým jednáním a profesionalitou. Tímto přístupem si získali mou důvěru pronajmout můj byt. Nyní budu chtít pronajmout i tento kupovaný byt. Jejich přístup od ostatních se rozlišuje tím, ze oni svou péči o klienta posouvají na novou úroveň. Nyní řešíme správu těchto nemovitosti a díky svému přístupu si získali mou plnou důvěru. Děkuji Vám oběma za skvělý přístup a velice rad doporučím Vaše služby dál.
Absolutely recommend Milan and Sabina's service. They are both super fast, supportive and professional and they answer you anytime to any questions. They did way more than I expected and i really am thankful for it. I got a perfect flat in Prague in the hardest time possible due to shortage of flats thanks to them. Totally 5/5 service
We were delighted with the services of Mr. Milan and his team, they guided us at every step to be able to buy our apartment, the support they gave us was incredible, even in English, since we do not speak Czech. very friendly and attentive, I strongly recommend if you are looking for an apartment, go with Milan and his charming assistant Sabina Ras
Po mnoha letech života v Americe jsme se teprve nedávno rozhodli zakoupit nemovitost v České republice. V tomto procesu jsme narazili na nabídku makléře jménem Milana Břečku. Milan spolu se svou asistentkou Sabinou nám byli obrovskou oporou při překonávání výzev spojených s naší vzdáleností a rozdíly v časových pásmech. Díky jejich osobnímu přístupu, férovému jednání a profesionálnímu chování jsme se dnes stali hrdými vlastníky nového bytu. Během celého procesu se objevilo několik komplikací, které Milan a Sabina vyřešili k naší úplné spokojenosti. Z těchto důvodů s nadšením doporučujeme jejich služby jako ideální volbu pro každého, kdo hledá kvalitního makléře na trhu.
Přidáváme se k zástupu spokojených klientů realitního makléře Milana Břečky. Milan nás svým svěžím přístupem zaujal již když jsme na trhu sháněli pozemek s domem. Když jsme pak později potřebovali prodat byt, rovnou jsme oslovili Milana. Milan a jeho tým v čele se Sabinou připravili strategii prodeje a marketingové materiály. Nemovitost šla velmi rychle na trh, kde se nestihla ani ohřát a již jsme podepisovali rezervační smlouvu s novými majiteli. Děkujeme za spolupráci a těšíme se při příští příležitosti!

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

Úspěšné kroky k prodeji

zpracováním osobních údajů