milan břečka

O Nás

Kdo jsmE?

Milan Břečka

V realitách se pohybuji od roku 2011, kdy jsem úspěšně absolvoval podnikatelský kurz a akademii Century 21. Práci realitního makléře vnímám jako životní styl. Myslím si, že na lidech je poznat, pokud dělají, co je baví. A mě tato práce baví a naplňuje zároveň. Při setkání se mnou zjistíte, že reality se staly mojí vášní.

Mojí specializací jsou byty/domy na Praze 5. 

Mojí snahou je poskytovat služby na špičkové profesionální úrovni s využitím moderních technologií. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím homestaging, pracuji s nemovitostmi na sociálních sítích, zajišťuji plánek nemovitosti, připravuji prodejní texty a přispívám k celkové informovanosti svých klientů. S jasnou vizí: Prodávat nemovitosti lidem, co nemají čas učit se, jak reality dělat a dávají důvěru profesionálům.

Marketing směřuji jak na sociální sítě, tak TOP realitní servery včetně přednostního oslovení databáze poptávajících klientů. Prodávám nemovitosti převážně na základě referencí a pozitivních zkušeností prodávající i kupující strany. Zákazníci mě z 99.8% doporučují svým kolegům, kamarádům neboť byli maximálně spokojeni.

Záleží mi na odvedení špičkové práce s důrazem na majitelovu potřebu prodat v čase a za peníze, které chce. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Asistentka Sabina

Sabina je člověk, který se v realitní oblasti našel. Přes 20 let žila v Anglii, kde se naučila nejen perfektně anglicky, ale i přesně ví, jak má vypadat klientský servis na té nejvyšší úrovni. Je pro mne i pro všechny naše klienty velkou podporou. Nejvíce však její podporu oceňují cizinci v ČR, kterým pomáhá po přistěhování vše zařídit. Sabina prostě zařídí vše co je potřeba, ať už máte mnoho dotazů nebo potřebujete vyřídit administrativu při koupi vaší vysněné nemovitosti.

Ve spojení se mnou a mými 11 lety zkušeností v oblasti realit jsme skvělým týmem, který se vzájemně perfektně doplňuje.

Co s námi získáte?

Práce makléře je hodně specifické řemeslo, kde se musí skloubit hned několik profesí dohromady (obchodníka, diplomata, právníka, psychologa, organizátora, analytika, administrativního pracovníka, marketéra, atd.). Profesionální realitní makléř je tedy člověk, který vnímá Vaše potřeby a společně se svým realizačním týmem je převádí do praxe.

1) Analytika realitního trhu

Jaká situace je na trhu ve skutečnosti? Kdy je vhodná doba prodat? Kolik můžu získat? Vyplatí se mi držet, pronajmout nebo prodat? 

2) Obchodníka, organizátora, psychologa

Umím najít cílového zájemce s vypíchnutím zásadních bodů zakázky. Musím umět zjistit, co daný zájemce hledá a podle potřeb s ním komunikovat a zkoordinovat.

3) Homestaging

První dojem je klíčový prvek v každém obchodě. Podle analýzy možného budoucího kupce zajišťujeme aranžmá celého interiéru pro cílené oslovení konečného zájemce. Je tím rozdílovým faktorem, který má vliv na cenu a rychlost prodeje.

4) Profi fotografa, 3D skenaře

Postarám se o vytvoření prodejních fotografií Vaší nemovitosti s profesionálním fotografem a virtuální prohlídky profesionálním 3D skenařem.

5) Kameramana, pilota dronu

Profesionál, který zajistí lákavé a zajímavé záběry, které přilákají kupujícího právě k Vaší nemovitosti, včetně atraktivních záběrů z dronu.

6) Marketéra, grafika, copywritera

Celá agentura ve Vašich rukou, která Vám zajistí to správné cílení na konečného kupce v celém on-line světě (např: reklamy na Facebooku, Instagramu, realitní servery, apod.).

7) Hypotečního specialistu

K dispozici pro Vás je můj osobní hypoteční specialista ze společnosti Gepard Finance specializující se pouze na hypoteční úvěry.

8) Advokáty

Získáváte do svých rukou specialisty na realitní právo, kteří zajišťují kompletní servis a vyřešení připomínek, včetně ověření Vašich podpisů na jednom místě.

9) Daňového poradce, úředníka

Optimalizace daní, příprava daňového přiznání a další administrativa, to vše dokáži zajistit. Pomohu s převodem energií, nebo také zajištění úspěšný vklad kupní a zástavní smlouvy do katastru nemovitostí.

Kontaktovat

Reference klientů

Perfektní spolupráce. Vše proběhlo rychle a v pořádku. Bezproblémová komunikace. Velmi doporučuji.

KATEŘINA KARLOVCOVÁ

Věří v to co dělá a dělá to dobře. Má znalosti z oboru, svým přístupem a postojem dokáže zákazníka oslovit. Je vidět, že nejlepší obchody se dělají na doporučení. Díky za Břečku! :o)

MARTINA VOLFOVÁ

Příjemné jednání, vstřícný přístup k dotazům a rychlé řešení problémů spojených s převodem nemovitosti. Maximální spokojenost za naší strany.

RADKA HUMENÍKOVÁ

Vynikající komunikace, lidský přístup, příjemné vystupování. Bez jediné chybičky. Profesionál na svém místě, jenž svoji práci dělá s láskou a citem.

ŽANETA ROUBALOVÁ

Skvělá komunikace, precizní příprava, vše úplně bez problémů 🙂

GABRIELA KORNEROVA

CHCI PRODAT NEMOVITOSTÍ

CHCI PRONAJMOUT NEMOVITOST